People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Робота в Білорусії

8.6.2020 00:07| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 250| Комментарии: 0

Робота в цій країні для громадян Росії дуже приваблива. Громадяни РФ відносяться до білорусів як до своїх співвітчизників. Завдяки добре продуманій системі правління Лукашенка, між білорусами і росіянами і донині збереглися теплі взаємини, які і роблять перебування на території іншої держави особливо комфортними. 
Ці дві країни пов'язані між собою родинними узами. До речі, вони також знаходяться в єдиному економічному просторі. Щоб працювати в Білорусії, потрібно знати російську, іншою мовою володіти необов'язково, так як він є другою державною.


Щоб громадянин країни працював в країні, у нього повинна бути прописка, яку йому можуть надати громадяни Білорусії (знайомі або ж родичі).

Інший варіант - купити житло (ціни не особливо високі) або ж домовитися про прописку у тієї людини, у якого ви будете орендувати квартиру. Хочете почати працювати? Тоді знайте, що вам не потрібні візи, дозволу і дипломи РФ, які дійсні території РФ.
Між державами немає межі, паспорта ніхто не перевіряє, тому ви навіть не помітите, як поїзд перетне лінію розмежування. Відзначимо, що трудовий стаж, який ви придбали в Росії, буде дійсний і для роботодавців в Білорусії.

Багато громадян РФ їдуть в цю країну з метою працевлаштування. Справа тут не в високих заробітних платах. Тут зарплати в середньому нижче, ніж в РФ. Безумовно, що і витрати на життя в цій країні менше. Коли ви приїжджаєте в Білорусію, то у вас складається враження, що ви потрапили в СРСР. Тут життя йде більш розмірено і спокійно, ніж в РФ. Уряд держави дбає про те, щоб зберегти промисловість і сільське господарство. Ще одна перевага країни - це дуже низький рівень злочинності. За комунальні потрібно платити менше, ніж в Росії. Що ще приємного в країні? Це чисті, озеленені вулиці. 


Все вищесказане робить громадян країни неквапливими, а також робить їх спосіб життя більш розміреним. До всього цього варто додати ще й низьку транспортну завантаженість. Вкрай рідко можна побачити пробки на білоруських дорогах. У цю країну можна їхати за здоров'ям. Тут все робиться по ГОСТам СРСР, завдяки чому громадяни Білорусії захищені від неякісних продуктів. Ввезення імпортного товару в державу обмежений. Якщо у вас немає надмірних потреб, відсутні політичні упередження і амбіції, то робота в Білорусії - це те, що вам потрібно, вона стане для вас справжнім місцем спокою і стабільності.

Як знайти роботу в цій країні?
Шукати роботу в цій державі громадянинові РФ досить просто. Допомогти в цій справі вам можуть, звичайно ж, родичі і знайомі, які мають непогані зв'язки в державі. Можна шукати роботу за допомогою сайтів, на яких розміщені вакансії. Крім цього, на території Білорусії працює служба зайнятості. У неї може звернутися будь-який громадянин країни.

Затребувані фахівці на ринку праці
Тутешня система освіти спрямована на відновлення нестачі хороших фахівців в галузі будівництва та ІТ, а також і професіоналів інженерного ланки.

За останні роки вакансій на ринку праці стало менше. Але, звичайно ж, кожен бажаючий зможе підібрати для себе гідну роботу.


Стабільно високий попит на інженерів і фахівців у сфері ІТ. Влаштуватися на таку посаду можуть навіть випускники ВНЗ, навіть якщо у них немає досвіду, так як ця галузь відчуває серйозний кадровий голод. Зарплата досить висока для цієї країни - більше трьох середніх ставок по Білорусії.
У цій країні також знайдуть роботи фахівці в будівельній сфері. Необов'язково бути робочим, можна стати управлінцем (інженером, менеджером та інше). Заробітні плати тут трохи вище середнього.

Ця країна потребує таких фахівцях, як бухгалтер, архітектор і секретар.

В державі добре і інженеру-менеджеру. Праця такого фахівця дуже високого затребуваний і добре оплачується.

Білорусія - це прекрасне місце для роботи фрілансера. Тут здоровий клімат, спокій і хороша заробітна плата.

Хороші умови для проживання пенсіонерів. Є деякі мінуси з охороною здоров'я, але їх можна прийняти на тлі душевного комфорту.


У цій країні немає вакансій для перекладачів, юристів і психологів. Якщо ваша професія входить в список перерахованих, то вам варто пошукати інше місце для роботи, так як в Білорусії вам доведеться перекваліфікуватися. У цій країні відкривати свій бізнес не варто, так як це невдячна і клопітка справа. Краще підприємництвом займатися в інших державах. Чи не знайдуть себе в Білорусії і представники «модних» напрямів, тобто дизайнери, журналісти, працівники фітнес-центрів, маркетологи та інші подібні професії. Ще раз нагадуємо, що Білорусія - це держава, яка зберегла радянські традиції.

колгоспи
Країна і по сей день зберегла своє сільське господарство. У Білорусії немає занедбаних населених пунктів, які відірвані від усього світу. Зараз проводиться програма «Відродження села». За нею в селах зводять цегляні будинки, які безоплатно віддаються в користування колгоспникам. У власність житло переходить через десять років чесної праці громадянина на благо колгоспу. Якщо у людини буде ще і власне господарство, то він зможете добре заробляти.


Доярки і трактористи отримують близько трьохсот доларів на місяць. Вчителі, які приїжджають в село працювати, отримуватимуть набагато більше міських колег.

Є в колгоспах і місця для іноземних працівників. У деяких частинах країни, які стикаються з кордоном, подібні «будиночки» розібрали собі громадяни України. Росіяни можуть влаштуватися в селі на своєму обійсті. Не потрібно представляти себе все життя з лопатою. Село в Білорусії - це американська ферма, але при цьому рівень технологічної оснащеності в ньому досить високий. Російські виробники закуповують сільськогосподарську техніку як раз в Білорусії.

5+

4

3

2

1

GMT+3, 21.9.2021 08:07 , Processed in 2.098330 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу