People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Турецькі чоловіки: а які вони?

7.6.2020 22:35| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 382| Комментарии: 0

Курортна життя - це не те місце, де можна досконально оцінити менталітет сильної половини такої чудової країни, як Туреччина.
Тут створені свої правила для проживання. Це призвело до спотворення місцевої культури і громадян країни в цілому.
Справжній турецький молода людина значно відрізняється від курортного хлопця.

У сім'ї, як правило, хлопчиками займається мати. Є навіть приказка про те, що дівчатка ближче до тата, а хлопчаки - до мами. Батьки дуже сильно радіють, коли у них народжуються донечки. Релігійний аспект чимало вніс в те, як виховують дітей у цій країні. Зазвичай до весілля і у хлопчика, і у дівчинки відсутня сексуальний досвід. Це одне з основних вимог Корану. Його дотримуються на Сході, а також на Заході країни (тут менше). Ймовірно, що з цієї причини молодь намагаються якомога раніше видати заміж (або ж одружити).

Хоча з кожним роком ситуація змінюється (в повільному темпі). Хлопці набувають досвіду ще до шлюбу, так як у них з'являється для цього можливість. Турецькому суспільству нічого не залишається як просто «закривати очі» на цей факт. Це стало причиною того, що шлюбний вік чоловіків в країні значно зріс. У великих турецьких містах хлопці залишаються холостими навіть за тридцять. Також існує інше пояснення даного факту. Матеріально зацікавлені дівчата країни дуже вимогливі до майбутніх женихам, тому в великих містах, куди їдуть всі (з провінції теж), невдахи в бізнесі - це незатребувані хлопці.


Зараз в країні існує дві традиції створення сім'ї. Відзначимо, що стара потихеньку поступається нової, яка незабаром теж оновиться.
Найбільш відома (їй уже понад сто років) про те, що батьки без відома дітей створюють їм родини. Але, правда, ця жорстока традиція збереглася лише в куточках країни. Батьки можуть вдатися до такої виверту, якщо вони проти того, щоб син одружився з іноземною громадянкою. Відразу ж йому знаходили наречену з хорошої сім'ї. Інший варіант виглядав теж по-східному. Його, як правило, вибирають турки (із середнім доходом), які явно засиділися в наречених. Вони в буквальному сенсі слова набувають собі дружину (звичайно ж, молоденьку) з убогої провінції Ірану, Сирії або ж Грузії.
На Туреччину досить сильно впливає європейська культура, тому в сучасних сім'ях в цій країні не так багато дітей, як це було раніше. Крім цього, вплив відбивається і на ставлення батьків до своїх нащадкам. Дітей люблять, балують, дають їм свободу вибору. Молодь може самостійно вибирати собі гідну пару, хоча традиції виховання періодично спливають. Турецькі молоді громадяни, вибираючи собі судженого або суджену, роблять це з культурної «самоцензурою». Хлопці віддають перевагу доброчесним і моральним дівчатам, а представниці прекрасної статі - чоловікам багатший. Дуже багато громадян країни хочуть собі в дружини дівчину, причому це цілком обдумане рішення. Таке мислення є підтвердженням спадкоємності традицій того, як турецький чоловік оцінює мати своїх діточок, а також сім'ю в цілому.

Відзначимо, що чим молодша він, тим більше він рахується з громадською думкою, точніше знаходиться під його тиском. Це логічно, адже молоді люди дуже часто є залежними матеріально від своїх батьків.

При виборі дружини, як ви розумієте, місцеві хлопці віддають перевагу далеко не любові. Взагалі потрібно звертати увагу на думку чоловіка-турка в питанні відносин до жінок.

Для нього дуже важливо незаплямованість жінки, адже дружиною він буде володіти все життя (в цій країні не так багато розлучень, як у нас). Аспект володіння і володіння визначає ставлення турка до кожної представниці слабкої статі і лежить в основі сексуальних відносин.


Основні моменти при виборі дружини - повна довіра, моральність і, звичайно ж, відданість традиціям. Йому нестерпно думати про те, що його дружиною вже хтось мав до нього.
До речі, дівчата країни сприймають чоловіків як власність, але трохи під іншим кутом: для них володіння - це факт законного володіння, що приносить їм статус заміжньої дами (це матеріальне забезпечення, соцзащіщенность і психологічний спокій).

Тепер поговоримо про почуття ...
Місцеві громадяни дуже романтичні, м'які, темпераментні, добрі і безкорисливі. Їх висока потенція, романтичність і темперамент своєрідно  вписуються в культурні відносини. Турки придумали як «злити» свої романтичні прагнення - адюльтер. Він міцно увійшов в життя чоловіків цієї країни, хоча багато років тому важко було уявити таке в цій державі. Суспільство країни намагається закривати очі на такий стан речей, туркені теж миряться з цим фактом, щоб не розлучатися. Буває так, що чоловік просто їде з сім'ї, не доводячи справу до розлучення. Він живе життям холостяка багато років, звичайно ж, все це час забезпечує законну дружину і дітей.


Не тільки для любовних утіх місцеві чоловіки заводять коханок. Діти і дружина - це зона обов'язків і боргу. Коханка - віддушина для романтичних почуттів. До того ж це сприяє сучасним досягненням в техніки. Турки дуже активно користуються інтернетом з метою пошуку інтимних утіх.

Ритуал залицяння має з'ясовні витоки. Відкрите вираження своїх почуттів - це основна складова культур: південній і східній. Ви тільки згадайте, наприклад, серенади іспанців та італійців, рубаї арабських поетів. Романтична натура облачає залицяння в дивовижні форми. Через «холодності» тутешніх представниць прекрасної статі і їх недоступності (тут дівчатам прийнято тримати себе в рамках, тобто цінувати себе) змушують чоловіків багато століть відточувати цю навичку до досконалості.
Турок, доглядаючи за дівчиною, вкладає в це весь свій романтичний арсенал.


Місцеві чоловіки і іноземки
Перед тим як розповідати про ставлення турків до іноземних громадянок, потрібно згадати про курдів. Це найважливіше відступ, особливо воно важливо в турецько-іноземних відносинах.

У цій країні проживає багато народів, курди - це сама відрізняється за менталітетом і традиціями нація. Вона, як правило, проживає в східних областях. Зовні люди цієї нації темніше турків, а риси схожі з арабським типом. Правда, є помітна мовна різниця.

Ця нація «схиблена» на своїй ідентичності, часто суворіше дотримується канонів. Нововведення сучасно світу приймає більш болісно. Громадяни цієї нації консервативним турків.


Завдяки активному іноземному туризму, почався період турецько-іноземних відносин. В останні двадцять років до такого типу відносин підключилися і інтернет-знайомства. До цієї держави з кожним роком приїжджає все більше іноземців з різних країн. Також в Туреччині стало зручно і модно купувати будинки, тому до туристів додалися господарі об'єктів нерухомості.
Турки є прекрасними будівельниками, тому, коли іноземні громадяни приїжджають на відпочинок, вони відчувають в комфортному державі. 

У турзоне від місцевої самобутності залишилися лише смаглява шкіра, турецька мова, штампи культури (це чай, спеції, бавовна, стародавні пам'ятники і, звичайно ж, солодощі), які самі ж турки і пропагують
Галантні смагляві турки здаються жінкам з різних країн екзотичними, гарячими мачо.

Тут можна побачити найголовнішу помилку туристів. Громадяни інших держав приїжджають сюди не підготовлені до відносин з турками. Про те, як поводяться чоловіки цієї країни, згадувати не варто, пані просто втрачають голову, а іноді - і мізки, дуже часто - рамки пристойності. Громадянки інших держав їдуть в Туреччині, щоб відпочити у всіх сенсах цього слова. Вони хочуть «завоювати» якомога більше місцевих гарячих мачо. Подібне навряд чи можуть дозволити собі будинки.


Як правило, в готелях працюю або сільські жителі, або студенти, які «сексуально зголодніли» (у них зашкалює тестостерон). У них, як ви розумієте, добре розвинена романтична жилка у відносинах з протилежною статтю. Хотілося бути дати раду, що не варто спокушатися, так як 99% турків, домігшись бажаного - матеріальні заохочення, секс, закоханість, навряд чи, проміняють традиційний уклад на шлюб з іноземною громадянкою.

Основні причини - це культурні відмінності (причому серйозні), ворожість соціуму, іноді релігійні мотиви.
Ще один негативний момент курортних романів в Туреччині - це те, що іноземки з працею відрізняти турецького хлопця від курдів.
Останні (через свою консервативність) більш категоричні в ступеня оцінки іноземних громадянок. Цьому суспільству ще складніше прийняти до своїх лав чужачка.

Засоби масової інформації Туреччини дуже активно позиціонують іноземку (як правило, слов'янку), як дівчину легкої поведінки. На жаль, дійсність підтверджує сказане, в цій країні серед дівчат за викликом більше число слов'янок, і на курортах серед дівчат, які змінюють чоловіків як рукавички (змінюючи законним подружжю) - найбільше громадянок Росії та Українки. Турки, бачачи таке, роблять свої висновки. В результаті чого так думають не тільки на курортній зоні, але і по всій державі. Тому, на жаль, саме доступність в сексі залучає місцевих чоловіків в іноземних громадянок. Ще одна - це флер екзотики, тобто світла дівчина зі слов'янськими (іншими словами, європейськими) рисами. Місцеві чоловіки розпускають чутки і навіть легенди про те, які «віражі» в ліжку показує іноземка, 

Тут і дивуватися нічому. Якщо в цій країні недоступні вільні стосунки, а єдиною жінкою в ліжку є дружина, то витонченість іноземок в інтимному платі, безумовно, на турка справляє незабутнє враження. З цієї причини вони використовують весь свій арсенал романтичних вчинків, щоб домогтися бажаного.


Турецькі жінки - некрасиві й дурні, а російські - красиві, доглянуті і добрі. Цей приклад того, як чоловіки цієї країни охмуряє дівчат з Росії та інших держав. Такі фрази вони використовують не тільки в курортній середовищі, а й у інтернеті.


Яка різниця між іноземками для чоловіка-турка?
Різниця є, але вона, як правило, рясніє штампами. Наприклад, європейки (німкені) багаті, тому з їх допомогою можна легко перебратися в Європу, а слов'янки - згодні на всіх, їх простіше «вмовити» на інтимну близькість, а також на поїздку за їх рахунок, так як їх чоловіки алкоголіки і погані в ліжку.

Найбільш голодними на «приємне проведення часу» вони вважають європейок і слов'янок.
Звичайно ж, не все так погано, як описано вище. Є шлюби турецьких громадян з іноземками. Швидше за все, вони будувалися на міжособистісних відносинах. Хороші шлюби, як правило, між іноземками і турками побудовані на базі 
тривалих особистих взаємин, тобто ті, хто познайомилися на навчанні або роботі, або ж в іншому середовищі, де можна було побудувати нормальне спілкування. Завдяки повсякденним контактам, можна добре людини дізнатися і зрозуміти.
Як правило, інтернет-відносини (навіть з громадянами своїх країн) ні до чого не приводять.

5+

4

3

2

1

GMT+3, 21.9.2021 08:36 , Processed in 1.903001 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу