People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Еміграція до Ізраїлю

7.6.2020 19:48| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 235| Комментарии: 0

Ті, хто планує переїжджати до Ізраїлю, повинні знати всі нюанси переїзду, а також отримання дозвільних документів.
Візи
В даний час громадянам Росії не потрібні візи для в'їзду в Ізраїль. Такі зміни увійшли в чинності 20 вересня 2008 року, коли між двома країнами (Ізраїлем і Росією) було підписано угоду про скасування туристичних і гостьових віз.


Крім цього можна слідувати транзитом або одноразово (багаторазово) в'їжджати на територію Ізраїлю на строк до трьох місяців протягом шести місяців.

Потрібен буде закордонний паспорт, причому, щоб його термін дії не закінчувався (на момент в'їзду він повинен бути більш 6 місяців, хоча бажано побільше).

Крім паспорта, потрібні такі документи (необов'язково, але бажані):
 • Поліс медстраховки за кордоном. Його термін повинен збігатися з вашим періодом перебування в країні. Оформляється в страховій компанії;
 • Авіаквитки з зазначеними датами (виїзду і в'їзду);
 • Документи, які будуть підтверджувати, що ви платоспроможні. В якості таких документів підійдуть: банківські карти, дорожні чеки, виписки по рахунку, готівка;
 • Якщо мета вашої поїздки - туризм, то будуть потрібні підтвердження броні готелю або ваучер туристичної фірми;
 • Якщо ваша мета - візит до рідних або друзям, то необхідно запрошення. У ньому повинні бути прописані адреса особи, яка запрошує, а також повинна стояти його підпис. Крім цього потрібна копія, яка відправляється заявнику поштою або по факсу;
 • Якщо мета вашої поїздки лікування, то вам потрібно лист від медустанови.


важливі моменти
Як і раніше візи повинні оформляти:
 • Студенти, які відвідують держава з метою вчитися в місцевих ВУЗах;
 • Громадяни Російської Федерації зі службовими або дипломатичними паспортами;
 • Представники релігійних конфесій, яких запросили релігійні установи;
 • Волонтери, які планують здійснювати свою діяльність на території країни;
 • Громадяни, які відвідують країну з правом комерційної або робочої діяльності на її території.

На території Росії такі візи оформляються в Посольстві Держави Ізраїль. Воно перебувати в місті-герої Москві. Сама процедура оформлення візи займає сім днів (робочих). У деяких випадках (наприклад, через хворобу заявника і т.д.) візу можуть підготувати в терміновому порядку за добу. 700 рублів становить консульський збір. 
Крім цього є можливість оформити візу в ізраїльських дипломатичних представництвах, які знаходяться в інших країнах, або за результатами звернення сторони, що запрошує інстанції в МВС цієї держави. 
 
Ті, хто хоче проживати на території Ізраїлю, на постійній основі, проходять тривалу процедуру (багатоступеневу) отримання ВНЖ (тимчасового), потім постійного ВНЖ, а потім вже і громадянства.
 
 
Вид на проживання
 
Всіх людей, які мають право претендувати на ВНЖ в країні, можна розділити на дві групи: перша - особи, які підпадають під дію Закону «Про репатріацію», друга - особи, які не підпадають під дії такого закону.
 
I.  У 1950 році був виданий Закон «Про репатріацію», згідно з яким у кожного єврея є право на репатріацію до цієї держави . Крім них такими ж правами наділяються діти і внуки єврея, а також дружина єврея. Є виключення: якщо єврей добровільно змінив своє віросповідання. В такому випадку він і його близькі родичі (чоловік, онуки, діти) позбавляються такого права.
На підставі цього закону видається ВНЖ, так званої категорії А1. Його термін не більше трьох років.

Щоб отримати дозвіл категорії А1 нудно надати до відповідних органів (Відділ репатріації Посольства Ізраїлю) ці документи:
 • Документи, які будуть підтверджувати ваше спорідненість. Крім своїх необхідні документи батьків, бабусь, дідусів, тіток, дядьків, прадідусів і прабабусь. Будуть потрібні сімейні фотознімки;
 • Фотографія (розмір 3х4). Кожна людина, яка подає заяву, повинен надати фото. Це відноситься і до зовсім маленьким дітям, і до новонародженим;
 • Документи близьких родичів, які проживають на території цієї держави, включаючи посвідчення особи (ізраїльське). Крім цього необхідні такі відомості про них: точна дата їх репатріації в країну, а також номери телефонів і адреси;
 • Анкету, яка заповнена в консульстві, а також заяву, де в графі «релігія» вкажуть якесь інше віросповідання, крім іудейського, будуть відхилені.
II. Умови для неєвреїв, які претендують на постійне проживання в цій державі:


Робоча віза
Для того щоб отримати таку візу потрібно подати заяву до Міністерства промисловості, торгівлі та праці цієї держави. Іноземний громадянин, який хоче працювати в країні, повинен мати особливу кваліфікацію. Крім цього роботодавець повинен довести, що на території країни він не знайшов підходящого працівника. Після все цих процедур іноземець отримує візу B1 (робочу), термін дії якої рівно рік, але в подальшому її можна продовжити. 

законний шлюб
Один з подружжя зобов'язаний мати ізраїльське громадянство або мати постійне місце проживання в цій країні. У такому випадки обоє повинні проходити процес натуралізації. До речі, цей процес є ступінчастим. 
 • Перше, що повинні зробити подружжя, так це прийти в МВС із заявою на зміну статусу;
 • Після того, як цей орган упевниться, що документи подружжя справжні і відсутня кримінальна небезпека з боку чоловіка-іноземця, йому видається віза (В1). Її термін один рік. Надалі цю візу продовжується на такий же термін;
 • Потім подружжя направляють в Бюро по зв'язках МЗС цієї держави на додаткову перевірку;
 • Іноземному дружину видається віза А5. Її термін один рік. Щорічно необхідно продовжувати.


Споріднені зв'язки 
Люди похилого віку, які не мають дітей і подружжя, можуть подавати заяву на видачу візи. Спочатку таким людям видається віза В1, потім - при собі посвідчення особи (тимчасове), а потім - віза А5.
Через кілька років проживання батьків з цією візою в країні можуть розраховувати на ВНЖ (постійний).
Батькам, для подачі заяви, потрібно уявити такі документи:
 • закордонний паспорт;
 • Документ, який підтверджує ваше спорідненість;
 • Довідка про те, що відсутня судимість.

Якщо є чоловік або інші діти, але відносини з ними відсутні, будуть потрібні інші документи (наприклад, довідка про побиття, судові розгляди і т.д.).

Крім цього діти повинні підтвердити свої фінансові можливості і те, що вони можуть забезпечити своїх батьків. Бувають рідкісні випадки, коли можуть викликати на ПМЖ сестри і брати. 

Представники релігійних конфесій
Такі люди прямують в релігійні установи. Їм видаються особливі візи на запрошення цих самих організацій. Термін таких віз півроку, потім її можна буде продовжити. До цієї категорії відносяться і волонтери, які прибули на роботу (неоплачену) в монастирі і кібуци.

Виняткові гуманітарні випадки
Біженці з інших держав можуть отримати візу в Ізраїлі. Також під цю категорію потрапляють люди з особистими ситуаціями, наприклад, тяжкохворі.

навчання
Студентам, які приїхали в Ізраїль на навчання в місцевих ВУЗах, видається навчальна віза (не дає право претендувати на ПМЖ). Термін дії становить пару років.


ВНЖ
Для отримання ВНЖ потрібно подати заяву до Міністерства внутрішніх справ цієї країни. Там буде розглядати це прохання протягом місяця. Але якщо знадобитися поглиблене розгляд, то цей процес може затягнутися до трьох місяців. 
Через 4 роки проживання з ВНЖ (якщо ваш тип вид на проживання дозволяє) є можливість просити прохання на ПМЖ.

Постійне проживання
В Ізраїлі ПМЖ і громадянство надають практично однакові права на проживання в країні. Все ж володар ПМЖ (постійного) не може отримати ізраїльський закордонний паспорт (Дарконових), не можуть брати участь у виборах, як в якості кандидата, так і в якості виборця, а також не можуть працювати за деякими спеціальностями.

Для деяких емігрантів не допускається збереження колишнього громадянства при отриманні ізраїльського громадянства, тому деякі з них вважають за краще отримувати постійний ВНЖ, а не стає громадянами держави.
Правнукам євреїв (неповнолітнім), які в'їжджають в державу разом з батьками-репатріантами, відразу ж надають ПМЖ.

Якщо володар ПМЖ перебувати за межами держави протягом семи років, то він позбавляється права на ПМЖ в цій державі.

 
громадянство


5+

4

3

2

1

GMT+3, 21.9.2021 07:25 , Processed in 3.705540 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу