People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Заміж за поляка

7.6.2020 19:37| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 222| Комментарии: 0

Зараз інтернаціональні шлюби не є чимось екзотичним. Багато громадянки вибирають собі іноземного чоловіка. Великою популярністю користуються подружжя з Польщі. Чому наші жінки прагнуть заміж за громадян цієї країни? Які особливості приваблюють дівчат?


У громадян цієї країни є найкращі якості як слов'ян, так і європейців. Багатьох жінок приваблює саме схожість менталітетів і характерів. Крім цього, життя в Польщі більш стабільна і комфортна, ніж у нас. Зараз ця держава посідає одне з перших місць в рейтингу найбільш сприятливих країн для проживання. 

У Польщі немає стихійних лих і терактів. Крім цього, немає особливої ​​різниці між бідними людьми і багатим, а також між сільським жителем і міським. До слова сказано, поляки - це досить освічені і розвинені інтелектуально люди. Близько 70% населення мають вищу освіту та володіють як мінімум 1-им іноземною мовою.

Шлюб - це найкращий шлях до отримання паспорта. Та й громадянство країни можна отримати в кілька разів (в три) швидше, якщо є штампа в паспорті. Згідно із законом же громадянство отримати можна через десять років проживання, заміжжя скорочується термін до трьох років.
 

Особливості менталітету чоловіків Польщі

Поляки мають масу позитивних якостей, які так приваблюють російських наречених.
Відзначимо, що в цій країні дуже багато неодружених чоловіків, завдяки чому збільшуються шанси знайти собі чоловіка саме тут. Тутешні кавалери розуміють, вони шанобливо відносять до дівчат. Ці люди дуже люблять свою державу і шанобливо ставляться до духовних цінностей. 
Можна сказати, що поляки - справжні джентльмени. Вони романтичні і закохуються. Тут люди консервативні, тому законний шлюб - це логічний розвиток відносин між людьми. Як правило, польські чоловіки ставляться до своїх подружжю з ніжність, турботою і повагою.Багато дівчат, які вийшли заміж за поляків, переїхали на постійне місце проживання в їх держава, щасливі в шлюбі. Адже чоловіки в цій країні інтелігентні, спокійні та врівноважені. Хоча російський і польський менталітети схожі, між громадянами з різних країн можуть виникнути розбіжності.
 

Реєстрація шлюбу в Польщі

Зареєструвати шлюб з поляком можна в Польщі, Росії чи іншій державі СНД. Багато жінок хочуть здійснювати процедуру одруження на батьківщині майбутнього чоловіка.
У цій країні така процедура регулюється сімейним і опікунською кодексами. Союз може полягати в конфесійної та громадянської формах. У цій країні насторожено ставляться до шлюбів з іноземними громадянами.
 
егістріровать союз можна і перебуваючи в цій країні по бізнес-візі і турвизе. У Польщі немає візи наречених, як в інших державах ЄС. Після подачі всіх документів і заяв з двох сторін в відділ укладання шлюбів через місяць відбудеться реєстрація. Скоротити цей термін може лише поважна причина.
 
А яке прізвище буде у дівчини, яка виходь заміж за поляка? 

У неї є три варіанти, вона може:
1 - залишити дошлюбне;
2 - взяти прізвище чоловіка;
3 - взяти прізвище, що складається з 2-х частин.
Діти мають право взяти лише одинарну прізвище одного з батьків.

Документи, які необхідні для одруження в Польщі

1. Документ, що посвідчує особу з фото.
2. Копію свідоцтва про народження + переклад.
3. Довідку з держави походження про можливість вступу в шлюб + переклад. Цей документ засвідчує те, що особа має право укласти шлюб, відповідно до законодавства держави походження, тобто людина не оголошений недієздатним і не пов'язаний ні з ким узами шлюбу.

Громадянин цієї країни має право укласти і зареєструвати шлюб з іноземним підданим в УГС (Управління цивільного стану) або в церкви (костелі).

Згідно із законом, вважаються легальними шлюби, які укладені в таких церквах, як: православна, Аугсбургская, євангелічно-реформаторська, католицька, п'ятидесятників євангельська, євангелічно-методистская, Адвентистів Сьомого Дня, польсько-католицька, старокатолицька маріавіт і деякі інші.
Якщо у поляка чоловіка-мусульманка, то вони зобов'язані укласти шлюб в УГС, так як на території цієї країни одруження в мечеті не мають законного характеру.

Перше, що потрібно зробити, якщо ви плануєте укласти шлюб - це подати заяву про свої наміри до церкви або в УГС. Згідно тутешньому законодавству, одруження відбудеться через місяць і один день з того моменту, як будуть подані документи (при наявності поважних причин термін може бути меншим).
Якщо буде потрібно, то при вираженні запевнення про бажання вступити в шлюб в церкві під час одруження може бути присутнім присяжний перекладач.
 

Документи, які отримує шлюбу пара після укладення шлюбу в Польщі

Після процедури одруження чоловік і дружина отримують свідоцтво, яке підтверджує факт законності шлюбу.
Після цього дружина може подавати заяву на ВНЖ строком до двох років, при цьому документ можна продовжувати. Заява подається за місцем проживання.
 
Через три роки законного шлюбу (включаючи 2 роки проживання в країні на підставі постійного місця проживання), іноземна дівчина має право подавати клопотання про дозвіл на ПМЖ. Через три з половиною роки подружнього життя, іноземна дружина може подавати заяву на отримання громадянства.

Іноземний громадянин, який отримав дозвіл на постійне місце проживання, після розлучення його не втрачає. Той, хто отримав ВНЖ, після розлучення зберігає цей дозвіл до закінчення терміну. Згідно із законодавством країни, тимчасовий ВНЖ ще до закінчення терміну дії може бути анульований.

5+

4

3

2

1

GMT+3, 26.9.2021 02:48 , Processed in 0.996134 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу