People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Федеральні землі Німеччини. Що потрібно про них знати

7.6.2020 19:32| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 298| Комментарии: 0


Територія Німеччини до середини 19 століття включала в себе велику кількість дрібних окремих держав. На зміну політичної карти Німеччини пішло кілька століть. І тільки 1945 рік дав плід для сформування точної політичної карти Німеччини, яка діє в нинішній час. Також до уваги політичної карти входили традиційні землі і кордони, що сформувалися століттями.


В цей час були вже сформовані французька, британська і американська зони окупації, які в підсумку увійшли до складу Федеративної Республіки Німеччини (ФРН).


Також була сформована Німецька Демократична Республіка (НДР), до складу якої увійшла радянська зона окупації. Але в 1952 році радянська зона окупації, яка входила до складу НДР, втратила свій статус «земель». І 1990 рік став роком об'єднання Німеччини.


До складу ФРН входять 16 земель і три міста. Всі федеральні землі Німеччини мають можливість приймати і встановлювати внутрішні, так звані, місцеві закони. Але прийняття стратегічно важливих питань, а також законів залишилося за федеральним урядом Німеччини. Всі федеральні землі мають так звану «державну відповідальність». Але також в складі ФРН є три вільних держави - це Баварія, Саксонія і Тюрінгія.


Неофіційно ФРН була поділена на 2 частини. Це старі землі і нові. До старих земель відносяться 10 західних земель, які були в складі ФРН до повного об'єднання Німеччини. І 5 земель відносяться до нових, які входили раніше до складу НДР і знаходилися на східній стороні.


Однак місто Берлін не входить ні в одну з частин, на які поділили Німеччину. У кожній федеральній землі є власний герб і столиця. Під урахуванням в Німеччині коштує чисельність населення на кожній федеральній землі окремо. Також не став винятком офіційна мова. Їм є - німецька мова.


Віросповідання на території федеральних земель Німеччини розташувалося так:

1. На першому місці стоїть Християнство, до якого входять: Баптисти, Православні, католики, методисти, лютерани, і віруючі Ново-апостольської церкви. 

2. Далі йде Мусульманство.

3. Потім свідки Єгови, юдейські громади.

4. На останньому місці Атеїсти.


Федеральні землі Німеччини


1. Баварія  - одна з найбільш великим земель по площі на території ФРН, знаходиться на півдні і  південному сході ФРН. Ділиться на сім адміністративних округів. Кожен адміністративний округ має свій адміністративний центр.


Карта Баварії


2. Берлін  - найбільший і населений місто Німеччини. Берлін входить в число найбільших торгових центрів в Євросоюзі. Берлін є федеральною землею і володіє всіма федеральними правами. Берлін раніше ділився на два міста: Берлін і Кельн. Об'єднання цих міст в єдиний Берлін відбулося в 1307 році.


Карта Берліна


3. Баден-Вюртемберг  - ця земля була утворена в зв'язку з об'єднанням федеральних земель, таких як Вюртемберг-Баден , Південний Баден і  Вюртемберг-Гогенцоллерн в 1952 році. Баден - Вюртемберг є регіоном з розвиненою економікою. На території Баден - Вюртемберга є 2 атомні станції.4. Бремен  - є найменшим містом Німеччини і за площею, і за чисельністю населення. У 787 році місто Бремен був заснований резиденцією єпископа. У 1358 місто Бремен став частиною Ганзейського союзу. Місто є найбільшим лютеранським центром. Тут знаходиться Бременська Євангельська Церква.5. Гессен  - є самої центральної землею на території Німеччини. У 1981 році земля Гессен була розділена на 3 адміністративні округи Дармштадт, Гессен і Кассель. У свою чергу ці округи мають двадцять один район, було чотири сотні двадцять шість громад і п'ять вільних міст.


Карта землі Гессен


6. Гамбург  - є другим містом в Німеччині. Також є крупно населеним містом в Євросоюзі, який не є столицею. Місто Гамбург відноситься до списку портових міст. Також місто Гамбург має власний морський прапор і герб. Місто ділиться на 7 районів і 105 кварталів. Основну частину віруючих в місті Гамбург складають лютерани.


Карта Гамбурга


7. Бранденбург  - походження цієї землі має кілька версій. За однією версією назва має походження від «прикордонного лісу», за іншою версією виходячи з назви міста, він був заснований на території випаленого лісу. Місто є східною частиною Північно-Німецької низовини. Місто є частиною заповідного лісу, в який входить 30% міста. До складу землі входить 14 районів. А також 4 міста, які є вільними. У центрі землі Бранденбург знаходиться м Берлін, столиця Німеччини.


Карта землі Бранденбург


8. Нижня Саксонія  - ця земля є другою після Баварії по площі. Судячи з історії, походження цієї землі пов'язано з об'єднанням прусської провінції і декількох земель федеральної території в 1946 році. 8 міст зі статусом «вільне місто» увійшли до складу цієї землі, в тому числі місто Бремен і Ганновер. Також земля була розділена на 38 районів. Згодом земля була віддана під сільське господарство, яке по наш час є однією з провідною землею з розвиненим сільським господарством. Також земля є пам'яткою і привертає до себе велику частину туристів. Але це лише завдяки горам Гарц, які знаходяться на  південному сході Нижньої Саксонії.


Карта землі Нижня Саксонія


9. Мекленбург  - є самим малонаселених місцем в Німеччині. До кінця Другої світової війни землі Мекленбурга були притулком для великого потоку біженців, які шукали притулок в порятунок від Червоної армії, що призвело до великого занепаду економіки. Коли земля входила до складу НДР, тут були утворено більшість промислових справ. Але після об'єднання Німеччини промислове виробництво було припинено і закрито в запобіжний засіб з екологічних причин і в міру застарілого виробництва. Що привело в черговий раз до занепаду економіки, який існує і в даний час. Підняти економіку не вдається навіть незважаючи на своє територіальне положення ( Північно-Схід Німеччини) і на вихід цих земель до Балтійського моря. Невеликий прибуток цим землям приносить рибальство.


Карта землі Мекленбург


10. Саар  - має горбисту структуру місцевості, чим дуже сильно відрізняється від інших земель. Розподіл землі відбулося таким чином: 6 районів, 10 міст під статусом вільних міст. Славиться місто Саарбрюкен Саарським університетом. Територія цього університету була поділена між 3 науковими проектами: DFKI, Інститутом Макса Планка та Інститутом імені Лейбніца. Економіка розвивається завдяки автомобільної промисловості, керамічної промисловості, металургії.


Карта землі Саар


11. Рейнланд-Пфальц  - земля належить до західної частини Німеччини. 12 міст, що мають статус вільного міста і 24 райони, саме так була поділена ця земля. Розвиток економіки приносить центр з навчання фахівців в газовій галузі. Також землі Рейнланд - Пфальца є світовою спадщиною ЮНЕСКО завдяки Шпайєрський собору і римському Трір.Карта землі Рейнланд-Пфальц


12. Північний Рейн-Вестфалія  - розподіл землі: 31 район і 22 вільних міста. Є трагічні природні втрати в результаті двох ураганів Кирило і Ела.


Карта землі Північний Рейн-Вестфалія


13. Тюрінгія ділить одне з перших місць з Саксонією з розвитку економіки. Походження території Тюрінгії йде від об'єднання 7 німецьких князівств. Держава ділиться на вільні міста в кількості 6 штук і 17 районів.


Карта землі Тюрінгія


14. Саксонія - Ангальт  - дана земля належить до нових земель. Але незважаючи на неофіційний статус нової землі, вона має 11 районів і вільні міста. На території цієї землі сильно розвинена безробіття, яка присутня і по даний час.


Карта землі Саксонія - Ангальт


15. Саксонія є самим східним державою на території федеральних земель. Підсумок після поділу держави: 3 вільних міста і райони в кількості 10 штук.


Карта землі Саксонія


16. Шлезвіг - Гольштейн  - дана земля є самою північною частиною Німеччини. Після поділу землі статус вільного отримали 4 міста. І також до складу увійшли 11 районів. Сильно розвинені наука і освіта.Карта землі Шлезвіг-Гольштейн


5+

4

3

2

1

GMT+3, 21.9.2021 07:42 , Processed in 2.511805 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу