People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Заміж до Туреччини: особливості та важливі деталі

7.6.2020 18:03| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 252| Комментарии: 0

Туреччина - це неповторна, чарівна країна, яка розташована на перехресті релігій, культур, етносів і, звичайно ж, континентів. У цьому чудовому державі уживаються стародавні, сучасні та середньовічні традиції. 
Туреччина розташована частково в Азії і трохи в Європі. Чудові пляжі, середземноморські курорти, легендарна троя, сучасна Анкара - все це знаходиться в цій країні. В державі ще багато красивих міст, кожен з яких по-своєму прекрасний.
Туреччина - це досить розвинена країна. Тутешній менталітет місцевого населення західний спосіб життя у багато перевершує.  Порівняно недавно громадяни країни почали називати себе турками, раніше вони іменували себе османами.

Проживання 
«А чи можна жити в цій державі», - запитаєте ви. Так, можна, причому навіть дуже добре. Тут все є для якісного життя: м'який теплий клімат, недурний народ, вигідне географічне розташування, хороші продукти за доступними цінами.
Хоча не всі жителі країни живуть тут добре. Проблем у них чимало. Багато громадян живуть на менші кошти, ніж встановлений мінімум.

У цій країні яскраво виражена різниця між блиском і злиднями. Тут багаті люди дуже багаті, а бідні - дуже бідні.
Якщо поглянути на якийсь торговий район, то можна побачити людей, які за сущі копійки везуть в потоці транспорту великі вози з тюками. Це носії, які доставляють товари покупцям. Такі працівники обходяться спритним торговцям набагато дешевше, ніж служба доставки.
Приблизно 30% тутешнього населення не вміє писати і читати. На жаль, це, скоріше за все, така національна особливість, а не парадокс, як могло здатися на перший погляд.
Хоча є в цій країні і середній клас. Це лікарі, інженери, господарі маленьких бізнесів, адміністративний персонал підприємств (промислових), менеджери. Як правило, це освічені люди, які добре розбираються в політиці і мистецтві, часто і досить довго бувають за кордоном.

Укласти шлюб з турком - це не проблема і не новина для російської дівчини. Такі союзи - це скоріше правило, ніж виняток. Щороку виділяються сотні ВНЖ для іноземних громадянок, які стають подружжям тутешніх чоловіків.
Багато дівчат дійсно щасливі в шлюбі, проживаючи на території Туреччини. Деякі сім'ї розпадаються протягом першого року. Чому так трапляється? Причин багато, ми розповімо найтиповіші.

Ставлення до росіян
Універсальне звернення до всіх слов'янських дівчина - це «Наташа».
Чоловіків, як правило, називають «колега». Чому так? Ніхто не знає. Місцевим чоловікам дуже не подобається, коли їх дружин з Росії продовжувати кликати Наташа. Хоча ті російські громадяни, які живуть в країні постійно, значно відрізняються від туристів і човників. Відповідно до них і інше ставлення, більш цивілізоване.
До росіян, як правило, тутешні громадяни добре ставляться. Наш народ прекрасно розуміє і знає їх традиції, звички і менталітет.


Якщо когось із слов'ян не приймають в суспільстві, то це ніяк не через нерозуміння. Неприємності трапляються, звичайно ж, і це не особливо рідкісне явище.
Турки - це стародавня нація зі своїми традиціями і підвалинами, що не изменявшимися багато років. Манера проводити свята і вихідні, національна кухня, внутрісімейний уклад і життєвий ритм - все це залишилося таким же, як і було на початку двадцятого століття.
Існує міф про те, що Туреччина - це країна професійних жигало, але в дійсності це не так.
Як правило, за профі приймають молодих турків, які активно шукають себе подружок. Як і всі східні нації, турки відрізняються підвищеною сексуальною активністю, особливо в молодому віці. Тому дуже часто зустрічаються в цій країні бурхливі курортні романи і легенди про місцеві ловеласа.
Жителі великих міст зараз живуть на західний манер, при цьому мало дотримуються старих канонів. 
Якщо ваш майбутній чоловік - корінний житель Стамбула або ж Анкари, то він, швидше за все, сучасна людина, його батько і мати не будуть сприймати вас, як на людину іншої цивілізації.
Але ось жителі сіл і інших невеликих містечок інші. Там сильно позначаються традиції. До іноземців ставляться упереджено, особливо до росіян.
Слов'янська дружина тутешнього чоловіки вважається мало не дівчиною за викликом, яка окрутила нещасного односельчанина. 


Буде потрібно чимало сил і років, щоб зламати цей стереотип.
Правда, його можна поламати тільки по відношенню до себе, а інші російські дівчата так і залишаться повіями в їхніх очах.
Так як багато маленькі містечка знаходяться в курортних районах, жителі їх надивилися на співвітчизниць, які звикли бурхливо проводити свою відпустку. Тому і з'явилася підозріле ставлення до всіх «Наташа», які виходять заміж їх родичів.

Частенько тутешні родини не беруть російських дружин своїх рідних, тому їм доводиться жити окремо. Якщо у знову створилася сім'ї щирі і добрі відносини, то чоловік без особливих зусиль подолає всі труднощі, які пов'язані з погіршенням відносин з родичами. Якщо ж ні - то, найімовірніше, буде розлучення.
Традиції і відпочинок
Турки дуже часто ходять в гості, причому з приводу і без. Як правило, за візити заздалегідь не попереджають, а просто заходять на вогник. Ця така риса турецьких громадян, яка викликає досить стійке неприйняття у багатьох іноземців.
Крім того, що турецька сім'я може прийти в гості сама, вона завжди готова приймати гостей, незалежно від часу доби. Тут зазвичай не накривають столи, а ставлять фрукти, чай (обов'язково), прохолодні напої та солодощі. 

Місцеві громадяни не дуже люблять відпочивати за межами країни, ймовірно через те, що і тут дуже багато мальовничих місць, де можна провести чудово час на будь-який смак і, звичайно ж, гаманець. Як правило, турки залишають прибудови своєї країни лише по роботі. Іноді зі своїх тривалих відряджень чоловіка привозять не тільки зароблені гроші, а й зарубіжних чоловік.
Тутешні сім'ї з середнім достатком відвідують кафе і ресторани. Зазвичай вони вибирають добре знайоме заклад, який знаходиться неподалік від дому, куди вони вже багато років ходять, знають господарів, тобто відчувають себе, як вдома.
Доля одиноких чоловіків цієї країни - це пляжний відпочинок. Сімейний відпочинок на пляжі - явище дуже-дуже рідкісне. «Чому ж так?», - запитаєте ви. Так все просто. Чоловіки цієї країни відвідують пляжі лише з однією метою - познайомитися. Хоча з російськими дружинами тутешні подружжя все-таки ходять на пляж, але з неохотою.

Питання про гроші
Зарплата в цій спекотній країні - поняття дуже широке, причому настільки, що немає можливості вивести середні її рамки. Заробітна плата виробничих робітників залежить від багатьох факторів, наприклад, від стану справ фірми, від кваліфікації і навіть від місця розташування компанії. Як правило, робочі отримують від двохсот до п'ятисот доларів (дуже рідко можна зустріти робітника, який отримує «верхню планку»).

Найбільші заробітні плати у некваліфікованого персоналу в турсфери і торгівлі. В середньому продавець отримує близько п'ятисот доларів, а аніматор в хорошому готелі - 400. Практично у всіх магазинах є система бонусів. З кожної проданої речі продавець отримує відсоток. Якщо враховувати обсяги, то зарплата з бонусами може досягати тисячі доларів і більше. Але влаштуватися на таку роботу досить важко. 
Багато турків працюють в США і Німеччині, а деякі - в країнах колишнього СРСР. Турецькі фірми займаються будівництвом різних об'єктів (лікарень, стадіонів і іншого), а також житлових будинків. За кордоном туристи отримують в середньому 130 доларів на місяць.

Все вищеописане дає дуже добре зрозуміти стан фінансів середнього громадянина Туреччини. Якщо логічно подумати, то робимо висновок, що людина, яка їде за тридев'ять земель, щоб працювати за середню заробітну плату Москви, не є заможним.
Якщо ваш майбутній чоловік не дуже заможний громадянин Туреччини, то вам доведеться шукати роботу. Знання російської мови в цій країні цінується. Вам можна знайти роботу в готелях і магазинах, які знаходяться в районах, де приїжджають туристи з СНД.


витрати
Як правило, тутешні громадяни скупі. Тут не прийнято економити, тільки в крайньому випадку, коли немає зовсім грошей.
Середня сім'я намагається жити настільки краще, наскільки це можливо. Вони хочуть зробити в квартирі або будинку ремонт, причому хороший, придбати нормальний автомобіль.
Як ви знаєте, ця держава відома всім своєю чудовою легкою промисловістю, тому проблем з придбанням нарядів тут не буде.

Якщо у вашого чоловіка багато друзів і знайомих, які тримають свої «бутіки», то, найімовірніше, ви зможете купувати речі зі знижкою, причому досить великий.
В цій державі прийнято робити знижку в обмін, звичайно ж, на знижку. Безумовно, що така манера поведінки не допоможе заощадити тисячі доларів, але зате воно дає можливість отримати додаткове моральне задоволення від самого заходу, причому це відноситься до обох сторін.

Гроші тут також витрачаються на походи в кафе та ресторани, на їжу, подарунки родичам і, звичайно ж, на прикраси. Турки віддають перевагу золоту. Красиві прикраси з благородних металів тут прийнято дарувати коханим, близьким і родичам на ювілеї та дні народження. На весілля, як правило, дарують золоті вироби.
Навіть люди з невеликим достатком намагаються купувати на подарунок масивні вироби, щоб пустити пил в очі іншим запрошеним гостям. 
Як і у всіх східних країнах, в Туреччині поважають золото 750-ї проби і вище (18 + карат). Дуже престижний подарунок - перстень з металу 900-ї проби з великим каменем, або ж ланцюг (звичайно ж, масивна) з величезним кулоном.
Серед приїжджих популярно золото 585 проби. Дуже рідко турки купують ці прикраси. 
Витрати на харчування та одяг, комунальні послуги, оплата медицини (тут вона платна, але не дуже дорога), квартплата - ось основні витрати тутешньої сім'ї з середнім достатком.


Квартирне питання
Як правило, місцеві громадяни живуть в своїх квартирах. Ті, хто багатший, набувають або будують свої будинки. Проживання на орендованій квартирі - це тимчасовий стан. Турецькі сім'ї в прямому сенсі слова зі шкіри геть лізуть, щоб зібрати грошей на квартиру або на будинок.
У великих містах за комунальні не дуже дорого платити, приблизно так само, як в середньому в російському місті ..
Відсутня в країні як клас гаряче центральне водопостачання. У кожній квартирі стоїть водогрійний бак, а на даху ставлять сонячні колектори, які нагрівають воду від сонця.
Ця система економна і вигідна, якщо в місті більш ніж 250 сонячних днів. При цьому гарячої води, яка нагрілася за день, з лишком вистачає на цілу добу. Мінус системи в її автономності, адже обслуговування і ремонт цього пристрою лягає на плечі його власника. При мінусовій температурі, вода в колекторі може замерзнути і розірвати тонкі стінки трубок (мідних). Тоді потрібно буде робити заміну деталей, які коштують дорого.

Сумнівне задоволення - проживати з батьками чоловіка в одному будинку. Навіть якщо сім'я інтелігентна, то все одно з'являться скандали, так як у вас різні звички і менталітети. Причина конфліктів може найрізноманітніша (недосолена їжа, брудна тарілка, залишене на видному місці нижню білизну та інше).

Не радійте, якщо вас похвалить свекруха за хорошу куховарство або зовнішність, так як ви станете джерелом ревнощів. Робимо висновок, що тільки що утворилася родині варто жити окремо, а не разом з батьками.
Тому заздалегідь дізнайтеся у свого обранця, якщо можливість оселитися в окремій квартирі або будинку. Якщо немає можливості, то не поспішайте остаточно вирішуватися на переїзд.

діти
Тутешні громадяни діточок обожнюють. Їх балують, практично ні в чому не відмовляють, але ось виховують строго.
У цій країні релігія відділена від держави. Уроки релігії не включені в програму. Все ж вплив релігії відчувається, та інакше не може бути, адже Туреччина - це ісламську державу. Дітям чоловічої статі, як ви пам'ятаєте, роблять обрізання в 12 років, тому будьте готові до цієї процедури. Безумовно, що обрізання - це досить неприємна процедура, але її роблять досвідчені фахівці, які за своє життя провели багато таких операцій. Зараз сучасні сім'ї, що живуть у великих містах, як правило, роблять такі маніпуляції в клініках.


Якщо у вас є дитина від першого шлюбу, і ви хочете взяти його з собою в цю спекотну країну, то пам'ятайте, що новачків дитячий колектив приймає дуже підозріло, а іноземців - в багнети. Цьому питанню потрібно приділити особливу увагу. Потрібно частіше спілкуватися з батьками інших дітей і вчителями.
Бажано налагодити дружні стосунки відразу з декількома сім'ями, діти яких навчаються в класі з вашим чадом. Ходіть до них в гості, давайте дітям спілкуватися в неформальній обстановці.

Не думайте, що мовний бар'єр стане якоюсь проблемою. Як правило, діти швидше батьків пізнають ази нової мови. 

5+

4

3

2

1

GMT+3, 26.9.2021 03:26 , Processed in 2.799606 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу