People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Заміж за німця. Документи, діти, реєстрація шлюбу.

7.6.2020 17:52| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 331| Комментарии: 0

Де краще укласти шлюб, якщо вона російська, а він німець? Які умови необхідно виконати при возз'єднанні сім'ї? З чого почати? 

Якщо вас цікавлять відповіді на дані питання, вам необхідно прочитати цю статтю!


Отже, ви проживаєте в стані СНД і зібралися заснувати міжнародний шлюб з громадянином (кою) Німеччини. Перше питання, яке виникає в таких випадках, - де і як?


Можна піти трьома шляхами:

  1. Реєстрація шлюбу в Німеччині.
  2. Реєстрація шлюбу в СНД.
  3. Реєстрація шлюбу в Данії.


Найшвидший спосіб - це реєстрація в Данії. 

Можна здійснити за пару днів після подачі повного пакету документів. Такий шлюб визнається дійсним в Німеччині та інших країнах. Єдиним мінусом є грошові витрати, за умови, що весь необхідні документи потрібно все одно готувати.

Детальніше про реєстрацію шлюбу в Данії читайте в цій статті .Реєстрація шлюбу на батьківщині нареченої
Реєстрація в СНД - найбільш поширений спосіб для молодих дівчат, батьки яких хочуть видати дочку за всіма традиціями з пишним весіллям. Після чого нареченому необхідно вирушити додому для збору документів на возз'єднання з сім'єю. Займає така процедура до півроку.Реєстрація шлюбу в Німеччині поділяється на два способи:
- по шенгенській візі, після чого іноземці / цу доведеться відправитися на батьківщину для подачі документів на возз'єднання (до речі, бували випадки, коли Відомство у справах іноземців возз'єднується у Німеччині, не відправляючи додому);

- за національною візою, вона називається в народі також «віза нареченої / нареченого», (в цьому випадку возз'єднання відбувається в Німеччині, не виїжджаючи).

Які потрібні документи на національну візу?

- внутрішній паспорт;
- три фотографії паспортного формату;
- дві анкети, які заповнюються на німецькій мові (скачати можна на сайті посольства або попросити безпосередньо у співробітників посольства на вході);
-  заяву-запрошення від громадянина Німеччини, з яким планується реєстрація шлюбу;
- копія паспорта німецького громадянина;
- довідка про місце проживання нареченого / нареченої в Німеччині;
- сертифікат про підтвердження знань німецької мови А1 (при відсутності сертифікату, але достатніх знань, буде проведена бесіда з послом Німеччини особисто);
- письмове підтвердження з Standesamt (німецький РАГС), що заяву подано і призначена передбачувана дата одруження.


ЗАГС зажадає додатковий пакет документів: паспорта обох подружжя, довідку з вищого земельного суду про шлюбної правоздатності громадянина Німеччини, довідка про заробітну плату іноземця / ки, довідка про не в змозі в шлюбі на даний момент Ledigkeitsbescheinigung (для тих, хто здійснює одруження вперше) або рішення суду про розлучення, або довідка з РАГСу про розлучення (для тих, хто був у шлюбі і розлучився).


Всі документи потребують проставлення апостиля та переказ на німецьку мову.
Увага! Я вказала необхідні документи для іноземок / ців, що переїжджають в Німеччину без дітей.


Які умови повинні бути виконані при укладенні шлюбу з іноземцем / кою?

По-перше , наречений і наречена повинні бути не менше 18 років.


По-друге , шлюб повинен бути справжній. У посольстві буде проведена особиста бесіда з питаннями про те, де і коли познайомилися, чому одружитеся і т. Д.


По-третє , іноземець / ка повинен / на мати основні знання німецької мови. При наявності інвалідності або дитини (громадянина Німеччини) ця умова може бути знято.


По-четверте , проживає / щая на території Німеччини наречений / наречена повинен / на мати достатню житловою площею (12 кв. Метрів на кожного члена сім'ї, який проживає там);


По-п'яте , жоден Брач не повинен бути в даний момент одружений.


По-шосте , громадянин / ка Німеччини повинен / на мати достатні доходами для утримання сім'ї (мінімум залежить від Федеральної Землі, в якій він / вона проживає). Це означає, що немає домагань на соціальну допомогу від держави.Як виїхати до Німеччини з дитиною?

Якщо ви збираєтеся заміж за німецького громадянина, і у вас є неповнолітня дитина від попереднього шлюбу, раджу виїжджати разом з дитиною. Багато хто думає, що спочатку обживуться, оглянувши, а потім заберуть дитину до себе. Але! Возз'єднання буде утруднено. Матері можуть роками чекати своїх дітей.


Що стосується повнолітніх дітей, то возз'єднання з ними практично неможливо, навіть якщо громадянин Німеччини усиновить дитину.Документи, необхідні дитині для отримання національної візи:
- внутрішній паспорт;
- дозвіл справжнього батька на виїзд на постійне місце проживання до Німеччини або довідка про смерть батька, або угоду про дітей, або рішення суду про виїзд на постійне місце проживання, або позбавлення батька батьківських прав;
- запрошення від майбутнього чоловіка матері;
- свідоцтво про народження;
- понад 16 років необхідний сертифікат, що підтверджує знання німецької мови.


З повагою, Тетяна Діль (Бремен, Німеччина).


5+

4

3

2

1

GMT+3, 26.9.2021 03:38 , Processed in 1.022515 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу