People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Як виїхати працювати в Ізраїль

7.6.2020 17:37| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 229| Комментарии: 0

Працевлаштуватися за кордоном не так і просто, так як це складний і тривалий процес, який потребує оформлення величезної кількості документів. Щоб нормально працевлаштуватися в Ізраїлі і не зазнавати труднощів на території іншої країни, вам потрібно обов'язково ознайомитися з найнеобхіднішими питаннями, так як в кожній державі є свої закони і правила в цій сфері.

Перед тим, як вирушати на роботу в Ізраїль, вам потрібно отримати робочу візу з категорії В-1, а також дозвіл на роботу. Всю інформацію про можливе працевлаштування ви можете отримати в ізраїльському агентстві кадрів, якщо воно є у вашому місті. Такі агентства займаються підбором співробітників для приватних осіб і компаній своєї країни. Також звертаємо вашу увагу, що бажано вивчити всі відгуки і інформацію про самому агентстві або передбачуване роботодавця.

Як тільки ви визначитеся з агентством з працевлаштування, попросіть показати вам дозвільні документи, які дають їм право влаштовувати на роботу іноземних громадян - це дозволить вам убезпечити себе від неприємностей з владою.

Варіантів працевлаштування в Ізраїлі маса. На території цієї держави чекають людей, які готові працювати в сфері будівництва, сільського і домашнього господарства і так далі. При цьому пам'ятайте, що в робочій візі прописується ваш вид діяльності або напрям, і ви не зможете його ніяк змінити.

Для того, щоб отримати робочу візу, вам потрібно самостійно відправити в ізраїльське міністерство внутрішніх справ запит. Це питання можна довірити роботодавцю або агентству з працевлаштування, якщо вони згодні взяти на себе таке оформлення. Як тільки ви отримаєте дозвільні документи, оформляйте в ізраїльському посольстві візу. Термін оформлення, як правило, займає п'ять робочих днів.

Документи на робочу візу в посольстві не приймаються звичайною або електронною поштою, а також не посилайте їх факсом. У посольство вам доведеться з'явитися особисто, щоб пройти обов'язкову співбесіду. Візьміть з собою наступні документи: медичну довідку, довідку про те, що у вас немає судимостей, фотографії та декларацію з відбитками пальців, дві фотографії і правильно заповнену заяву з проханням дати вам робочу візу.

Строго стежте за термінами, які вказані на візі, і подовжують її своєчасно. Для цього вам потрібно буде звернутися до Відділу по роботі з населенням до Міністерства внутрішніх справ.


5+

4

3

2

1

GMT+3, 21.9.2021 08:30 , Processed in 2.298744 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу