People&Countries

Болгария

 

форум
объявления
блоги
города
пляжи
страховка для ВНЖ

Португалия

 

форум
новости
статьи
города
эмиграция

компании

Италия

 

форум
новости
объявления
блоги
статьи
фото

Все страны

 

Германия
США
Франция
Чехия
Россия
Украина

People&Countries Портал Languages Український Просмотр статьи

Заміж за американця: скільки коштує таке «задоволення»?

7.6.2020 12:51| Разместил: PavelShumilov| Просмотров: 287| Комментарии: 0

Якщо ви плануєте вийти заміж за американця, то вам буде корисно дізнатися, які розтрати вас чекають. 

Перший етап - Отримання візи нареченої К-1
Такий документ видається майбутньому чоловікові громадянина США, який приїхав в цю країну, щоб укласти шлюб. Відзначимо, що не може бути змінений статус категорії К. Якщо протягом трьох місяців з дня в'їзду в державу володар вищезгаданого статусу не уклав шлюб, то він зобов'язаний покинути Америку.


Віза К-1 необхідна тоді, коли шлюб не міг раніше відбутися ні на батьківщині майбутнього чоловіка, ні в США, або коли має значення, що в'їзд майбутнього чоловіка в державу передував оформлення грін-карти.
Відзначимо, що на цей документ немає будь-яких квот (кількісних). Петиція розглядається протягом чотирьох місяців в службі імміграції та натуралізації. Після її затвердження потрібно поїхати на співбесіду в посольство США на батьківщині того, хто одружується. Цей процес на видачу документа і в'їзд в країну займає близько чотирьох місяців. Як правило, можна отримати на другий.

Надання візи: попередні умови

Таку візу видають заявникові, якщо:
  • він вступить в шлюб не пізніше ніж через три місяці (90 днів) з моменту прибуття в Америку;
  • наречена і наречений юридично вільні для укладення нового союзу, тобто вони повнолітні і не перебувають у шлюбі з іншою особою;
  • він зустрічався зі своїм майбутнім чоловіком (нареченою) протягом попередніх 2-х років.
Важливо, щоб за попередні два роки молодята особисто зустрілися хоча б два рази.
Але остання умова може бути скасовано для тих, хто, наприклад, сповідують релігію, за правом своїм якої шлюб укладається за звичаями, коли зустрічі майбутніх нареченого і наречених заборонені, або союз організовується за домовленістю батьків.


Дітям, які не перебувають у шлюбі, і є власниками візи К-1, видається інший документ - К-2. Вони мають право разом з батьками в'їхати на територію США. Так само як і батьки, діти мають право на отримання грін-карти. Візи К-1 і К-2 дозволяють один раз в'їхати протягом півроку.

Разом з візами громадяни (заявники) отримують візові пакети. Їх потрібно надати імміграційним властям США.
Чи можуть відмовити у видачі? Так. Наприклад, якщо виникне підозра в міграційному обмані або у заявника (американського громадянина) недостатньо фінансів, адже майбутній чоловік повинен взяти наречену на утримання. 

Протягом трьох місяців (90 днів) з дня прибуття в країну, ви повинні вийти заміж за людину, яка оформив для вас вищевказаний документ. Якщо ви цього не робите, то вам потрібно залишити державу.
Як бути, якщо вирішили укласти союз з іншим громадянином? Необхідно подати прохання в Імміграційний Центр США. Потім вам потрібно повернутися додому і там чекати відповіді від цієї інстанції.
Зазвичай процес оформлення візи займає досить довгий час, а також вимагає детального збору документів. Тому деякі представниці оформляють візу іншого типу, наприклад, гостьову або ж туристичну. До речі, з ними менше проблем зі збором всіх документів. Це відноситься і до тих, хто познайомився через інтернет.


Але всі ці візи не мають на увазі те, що ви залишитеся в країні. Якщо ви після приїзду в Америку не вийдете заміж, то вас можуть звинуватити в імміграційному намір. Далі будуть великі проблеми. Як правило, в таких випадках жінки виходять заміж через якийсь час. В їх ситуації це є рішенням.

Другий етап - Приїзд в країну і розпис

Отже, ви приїхали в США, розписалися ... Що робити далі? Вашому чоловікові і Вам потрібно заповнити 2 пакети документів, потім необхідно відправити в імміграційну службу USCIS (в місцевий офіс). Один пакет повинен бути від громадянина Америки, тобто вашого чоловіка, другий - від вас, як від особи, яка подає прохання на грін-карту.
Список документів того, хто подає на грін-карту:
  • G-325A - Ваша біографія з фотографіями (дві штуки), паспортного типу;
  • I-485 (коригуваннястатусу);
  •  I-693 - медична форма. Її заповнює лікар, який схвалив USCIS. Після того як ви пройдете всі обстеження, вам повернуть запечатаний конверт, який не можна роздруковувати. Цей документ з усіма іншими ви відправляєте.
Відзначимо, що деякі офіси вимагає, щоб ви вислали запечатані результати медогляду в день подачі заяви. В інших же все може бути інакше, наприклад, ви можете пройти короткий медогляд незадовго до інтерв'ю. Вагітні дівчата мають право відмовитися від такої процедури, як рентген. 


  • I-765 - документ, який дозволяє працювати.
  • I-131 - документ, який дозволяє виїзд або в'їзд з держави. На нього можна не подавати, якщо не збираєтеся покидати країну, поки очікуєте відповіді.
  • копії сторінок паспорта вашого, де вказані біографічні дані, а також є фото. Крім цього, потрібно зробити копії зі сторінки з візою;
  • копію свідоцтва про народження + завірений переклад;
  • вашу копію I-94 (форму прикріплюють в аеропорту);
  • копію NOA2 «Approval» (отримуєте після схвалення отримання візи К-1).

Документи, які потрібно відправити американському громадянину (чоловікові):
  • G-325A - біографія Вашого чоловіка.
  • I-130 (petition for a foreign national relative). Такий документ підтверджує, що шлюб був укладений. Сюди ж потрібно додати документи, які засвідчують особи (підтверджують громадянство і особистість) + копію свідоцтва про шлюб (marriage certificate).
  • I-864 (affidavit of support). Документ підтверджує, що у вашого чоловіка достатньо грошей на утримання дружини. Потрібно докласти лист з роботи + копії податкових декларацій.
  • G-325A - біографія чоловіка.

Крім цього, ви повинні принести чеки на оплату.Еслі ваш нинішній чоловік раніше був одружений, то потрібен документ, що підтверджує офіційне розірвання союзу. До всіх документів іноземною мовою потрібно докласти переклад (завірений).
Про конкретні вимоги можна дізнатися в імміграційному офісі. Термін очікування інтерв'ю залежить від числа заяви в цьому офісі. Інтерв'ю проходиться в установі за місцем проживання.
Бувають випадки, що документи дуже довго перевіряються.
Якщо допустили якусь помилку (не надали перекладену копію, помилилися, коли заповнювали форму і т.д.), то вам повернуть документи, щоб ви все підправили або доповіли відсутній документ.

медобстеження

Якщо ви будете проводити його в цій державі, то у вас обов'язково попросять довідку про щеплення. Бажано, її відразу взяти з собою, тільки не забудьте перевести її на англійську мову і завірити. Якщо ніякого вакцинації вам не робили раніше, то на місці можуть все зробити.
Витрати на медогляд (як правило, страховка їх покриває), нотаріальне завірення документів, різні збори, переклад обходиться дорого. Безумовно, що сума для всіх буде різна, але, як правило, вона перевищує (значно) тисячу доларів.


Після відправлення документів протягом трьох тижнів подружжю приходить лист про їх отримання. Потім вам приходить ще одне, в ньому буде зазначено те, коли і куди вам підійти. У наступному листі буде вказано дату інтерв'ю.
Бували випадки, що листи губляться, відбувається якийсь збій в системі. Якщо ви довго не отримуєте відповіді, то вам потрібно звернутися в USCIS. Як ви розумієте, завжди потрібно тримати під контролем ситуацію.

Третій етап: проходження інтерв'ю

Є обставини, які можуть викликати підозру у перевіряючих: різні адреси проживання, вступ в шлюб відбувається занадто швидко після знайомства, велика різниця у віці.
Якщо в імміграційному офісі запідозрять шлюбний обман, то майбутньому подружжю доведеться проходити окремо інтерв'ю в різних приміщеннях, відповідаючи на детальні питання про кожну буденної дрібниці. Зазвичай, звичайно ж, інтерв'ю наречений і наречена проходять спільно. Відзначимо, що в цей момент з вами може бути присутнім юрист.
Важливо під час інтерв'ю говорити правду. Наприклад, якщо ви не пам'ятаєте, що ви подарували при першій зустрічі своєму коханому, то не потрібно брехати. Скажіть, що ви не пам'ятаєте. Відзначимо, що питання будуть всі різнопланові, починаючи від кольору шпалер в туалеті, що ви приготували сьогодні на сніданок, до запитань на інтимну тему.
Безумовно, що для тих, хто живе в цьому шлюбі, питання на інтерв'ю не будуть складними.

Четвертий етап: отримання умовної грін-карти.

Успішно пройшли інтерв'ю? Тоді отримуєте умовну грін-карту терміном на два года.Логіка проста імміграційної служби - за два роки можна зрозуміти, «правдивий» шлюб або ж немає. За статистикою, близько 75% шлюбів з подальшим отриманням цього документа є фіктивними. Фактор тривалості шлюбу вважається істотним в аналізі на правдивість союзу.


За три місяці до того, як закінчиться термін дії умовної грін-карти, ви зобов'язані подати документи на постійну. Вони посилаються в USCIS. 

Необхідні документи
  • Документи, які доводять вашу спільне життя (точно такі ж, які ви відправляли раніше, але за останні два роки). Це можуть бути: роздруківки спільних подорожей, кредитні карти, загальні рахунки в банку, копії загальних страхових полісів, броні готелів, фото і т.п. Якщо за період спільного життя у вас народилася дитина або декілька дітей, то їхні свідчення теж необхідні.
  • Форма I-751.
  • Копія умовної грін-карти (з обох сторін).

Якщо немає ніяких сумнівів в вашому шлюбі у представників імміграційної служби, то вам висилається постійна грін-карта. Що буде, якщо будуть сумніви? Тоді вам потрібно буде пройти ще одне інтерв'ю (вторинне) і процедуру зняття відбитків пальців.
На інтерв'ю вам потрібно показати, що всі два роки ви жили разом, вели господарство, звичайно ж, разом. Крім всіх документів, можуть знадобитися свідчення сусідів і друзів. Процедура знайома вже вам, а платити потрібно буде менше, ніж в перший раз (приблизно шістсот доларів) Відзначимо, що отримати грін-карту ви можете протягом наступного року.

Зауваження з приводу отримання грін-карти

Якщо ви не можете проживати з чоловіком, так як він, наприклад, вас ізбивается. Як же бути, щоб отримати грін-карту? Зараз розповімо. Ось найпоширеніші випадки:


  • Смерть американського чоловіка. Можна отримати постійну грін-карту, якщо ваш чоловік помер. Для цього вам потрібно подати петицію на зняття «умови», докласти свідоцтво про смерть та документи, які доводять, що ви жили до останнього дня разом з чоловіком. Наприклад, це можуть бути спільні фотознімки, документи, які видані на вас і вашого покійного чоловіка та інше.
  • азвод з американським чоловіком. Найпоширеніший сценарій. Якщо розлучення стався до моменту зняття умови, то зняти його все одно можна, якщо шлюб був правдивий. Крім заяви, потрібно додати документи, які доводять «правдивість» спільного життя. Якщо тоді, коли ви подали петицію, чоловік почав замислюватися про розлучення, то сходіть за порадою до фахівця і прикладіть до петиції потрібні документи.
  • Погане поводження. Дуже складна ситуація, особливо тоді, коли погане поводження відбувається без свідків. Доказами в цьому випадку служать меддовідки (якщо є побої), поліцейські звіти та інше.
Якщо всі умови задоволені, то ви отримуєте постійну грін-карту. Вона видається на десять років з можливістю продовження. Через три роки ви маєте право подавати на отримання громадянства. Це найшвидший варіант його отримання. В інших випадках громадянство отримують після п'яти років з часом отримання вищезгаданого документа.

Скільки потрібно заплатити, щоб вийти заміж за громадянина США? 

Якщо по любові, то це практично безкоштовно. Вам потрібно витратитися на оформлення візи, квитки, а також збори на умовну і безумовну грін-карту.
Фіктивний шлюб обійдеться вам від 25 тисяч і більше. Дешевше не буде, так як якщо розкриється фіктивність союзу, американцеві загрожує кримінальна відповідальність. Тому ви оплачуєте ризики.


З усього вищесказаного зробимо невеликий висновок. Отже, перед тим як їхати в іншу державу, вивчіть його закони, адже ви повинні добре знати свої права на території іншої країни. На жаль, дуже багато дівчат зазнають насильства. Не бійтеся, не терпіть, що вас відправлять на Батьківщину, зверніться в спеціальну службу, там вам обов'язково допоможуть, а також підкажуть, що краще зробити у вашій ситуації. Як ви розумієте, вихід є завжди. Перед тим як зважитися на шлюб і переїзд в іншу країну, обов'язково зважте всі «за» і «проти». Удачі вам, щастя і любові!

5+

4

3

2

1

GMT+3, 18.4.2024 22:36 , Processed in 5.475976 second(s), 20 queries , Gzip On.

Вернуться к началу